Szybki Kontakt

Telefon: +48 607 385 028

Skype

Wodniczek

Dys, ul. Bernatówka 5
21-003 Ciecierzyn

woj. lubelskie

tel. 81 501 24 68

tel. kom. 607 385 028

www.wodniczek.pl

image

Łódź wiślana "pychówka" River 745

Parametry techniczne

  • dł.[m]: 7.45
  • szer.[m]: 1.30
  • waga [kg]: 110
  • załoga: 4

Cena: 4500 zł

Opis

Łódź - pychówka, na wyprawy na połowy i do rekreacji. Bardzo małe zanurzenie, łatwo przechodzi po mieliznach i dobrze trzyma się nurtu, nie pcha wody dzięki smukłej sylwetce wzorowanej na klasycznych pychówkach wiślanych. Łódź jest lekka, szybka i cicha. Bezpieczna i niewywrotna! Komfortowa dzięki wysokim ławkom i podniesionym burtom. Trwała, nie wymaga profesjonalnej konserwacji -kompozyt na bazie włókna szklanego, najwyższej jakości żywice i żelkoty odporne na blaknięcie, UV itp. Okucia ze stali kwasoodpornej (dulki, knagi, oczka cumownicze, śruby, podkładki, nity, zawiasy, zamknięcia bakist).

W miejscach montażu knag i oczek cumowniczych łódź jest dodatkowo wzmacniana drewnem a w miejscu montażu dulek kątownikiem. Trzy bakisty zamykane na kłódkę. Na deklach wszystkich trzech bakist jak i na przedniej platformie wykonano powierzchnię antypoślizgową. Pierwowzór z 1968 roku pływa do dziś !!! Klasyczny szlachetny styl i wysokiej jakości nowoczesne materiały. Wiosłowo-motorowa.
W opcji okablowanie i schowek na akumulator, zamknięcia na wiosła umożliwiające pozostawienie wioseł w łodzi na czas cumowania. Na zamówienie druga para wioseł dla miłośników szybkiego wiosłowania - dwójka bez sternika.
Łódź posiada certyfikat CE nadany przez Polski Rejestr Statków.
Cena w zależności od wyposażenia od około 4.500zł.(wersja z wyposażeniem podstawowym tj. 3 bakisty, 2 knagi 125, 2 dulki, 2 ucha cumownicze, guma odbojowa).
Wysokość burt - 50 cm pl

Na życzenie klienta mogą być zamontowane w tylnej bakiście przewody do podpięcia akumulatora. Na zewnątrz w tylnej części dwie śruby z motylkami:( czerwony plus i czarny minus ) do których podpina się bezpośrednio silnik.

pic
pic
pic
pic
pic

© Copyright 2004 - 2019 Wodniczek | All rights reserved

Wykonanie: Agencja Reklamowa Reflection